Facebook

Sleva 20% na péči o vaše vlasy, pedikúru, manikúru a depilaci.

1 Kč 1 Kč bez DPH

 

Slevový kód: SLEVA20
Platnost této nabídky končí dne:

10. 6. 2022

Podrobnosti k této nabídce a informace, jak tento slevový kód uplatnit, získáte v popisu níže.
 

Kategorie: Krása a relaxace

Sleva 20% na péči o vaše vlasy, pedikúru, manikúru a depilaci.

Podrobnější popis nabídky:

S tímto slevovým kódem získáte slevu 20% v našem salonu Beauty Lounge na profesionální péči v pedikúře, manikúře a depilaci. Využijte tuto jedinečnou příležitost!

PÉČE O PLEŤ - Dopřejte své pleti luxusní kosmetické ošetření. V našem kosmetickém salonu na vás čeká odborně vyškolený personál, který vám poskytne vysoce kvalitní a profesionální služby. V příjemném a klidném prostředí se budete cítit výjimečně. Ošetření pleti se tak stane zážitkem pro všechny vaše smysly.

MANIKÚRA A PEDIKÚRA - Preferujete přírodní úpravu nehtů? Je pro vás důležitý přirozený vzhled? Pak je právě pro vás určená manikúra s použitím velmi kvalitních přípravků značky CND.

DEPILACE - V depilaci jsme profesionálové, především na depilaci cukrovou pastou, ale i teplým voskem. Zvládneme precizně a šetrně odepilovat jakoukoliv partii, od obličeje přes ruce, nohy či bříško až po dámskou i pánskou brazilskou depilaci. Vybíráme nejšetrnější materiály k Vaší pokožce. Rádi s Vámi na místě konzultujeme nejvhodnější metodu pro vybranou partii a Váš typ pleti.

Podmínky pro uplatnění slevy:

Objednat se můžete telefonicky nebo emailem.
Využijte tuto jedinečnou slevu 20% na naši profesionální péči.


Kontakt na poskytovatele slevy:

www.thebeautylounge.cz

facebook instagram google-mapy

Těšíme se na Vaši návštěvu!